O apartmánech MelodieApartmány Melodie se nachází v malebné krajině CHKO Bílé Karpaty, u lesíka, na slunném jižním svahu nad obcí Vápenice.

Areál tvoří tři objekty, dva apartmány a stodola, určená k zábavě a sportu.

Apartmány vznikly citlivou rekonstrukcí původního domu (apartmán č. 1) a vybudováním nového domu (apartmán č. 2) v místě bývalé zemědělské usedlosti.

Celý areál tvoří samostatně stojící uzavřený oplocený celek.

Jednotlivé budovy jsou obklopeny velmi pěknou udržovanou zahradou s parkovou úpravou a mnoha zákoutími, která lákají k příjemnému posezení a odpočinku.

Z oken i teras s posezením u každého domu je nádherný výhled do okolní krajiny, kterému dominuje na protějším svahu soubor usedlostí s kapličkou se zvonicí a na vzdálenějším kopci pak Mikulčin vrch a sjezdovka Myšáčka. Z celého areálu pak je krásný panoramatický výhled nejen na samotnou obec Vápenice, ale i na sousední obec Starý Hrozenkov či nedalekou Žítkovou a dále na horizontu až na Slovensko.


Apartmány

Pobyt v našich apartmánech Vám umožní prožít nezapomenutelné a ničím nerušené chvíle v přírodě, v klidném prostředí CHKO Bílé Karpaty!

Orientační ceny za pronájem pro jednu osobu a noc jsou uvedeny níže. Uvedené ceny platí při obsazenosti apartmánu č. 1 minimálně dvěma osobami na tři noci, a v případě apartmánu č. 2 platí při obsazenosti minimálně pěti osobami na tři noci. Celkovou (konečnou) cenu zjistíte prostřednictvím poptávkového/rezervačního formuláře, po doplnění přesného počtu ubytovaných osob a termínu pobytu. Podrobný ceník je k dispozici zde.


Naše nabízené služby k apartmánům

V případě, že si budete chtít v průběhu Vašeho pobytu zpestřit chvíle pohody a klidu, jsou Vám plně k dispozici naše doplňkové služby. Jednotlivé služby si objednáte v místě ubytování a uhradíte až na konci pobytu!

Stodola
(Stolní fotbálek, Ping-Pong)


Pronájem stodoly včetně zařízení (Ping-Pong, stolní fotbálek, úschovna kol a lyží atd).

Posezení s venkovním ohništěm a krbem

Příjemné a klidné venkovní posezení ve stínu pod ořechem, s nádherným výhledem do krajiny. K apartmánu zdarma!

Finská sauna (k dispozici v apartmánu č. 2)


Sauna jako dokonalé místo pro obnovení sil a načerpání nové pozitivní energie.
Nejenom na fotografiích to u nás vypadá skvěle!

Okolí apartmánů Vám umožní snadno rozšířit Vaši sbírku cestovatelských fotografií.
Hodnocení hostů


Google


Šárka Lovasová
Šárka Lovasová
5. Listopad, 2022.
Klidné ubytování v soukromí :) majitel moc příjemný a ochotný. Doporučujeme
Markéta Maršálková
Markéta Maršálková
8. Červenec, 2021.
Hana Kutrova
Hana Kutrova
22. Červen, 2021.
Nádherné místo pro pobyt. Ticho, klid, tma. Krásný relax.
Ondrej Mistat
Ondrej Mistat
13. Červen, 2021.
Výborné ubytování na klidném místě. Moc milí ubytovatelé nabízí plně vybavený apartmán. Využili jsme ohniště, na pink-pong a saunu nezbyl čas ;-) Internet je bez wi-fi, ale data rychlá u O2 i T-M. Vyřešili jsme dostatečnými datovými tarify. Byli jsme velmi spokojeni a určitě se vrátíme. PS: fotka je z terasy - výhled na protější kopečky...neomrzí.
Jitka Vavřínková
Jitka Vavřínková
30. Srpen, 2019.
Hezké ubytování, příjemné posezení pod ořechem u stodoly...náročný terén pro kočárek, ale úžasný výhled :-). Nádherná příroda! Ochotný a vstřícný majitel.
Kateřina Křenková
Kateřina Křenková
26. Listopad, 2018.
Michal Kriška
Michal Kriška
2. Červen, 2017.
Naprosto skvělé, ve srovnání se vším co jsme poznali, je to maximálně pohodové ubytko


Seznam


Apartmán Melodie na Firmy.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení!