O apartmánech MelodieApartmány Melodie se nachází v malebné krajině CHKO Bílé Karpaty, u lesíka, na slunném jižním svahu nad obcí Vápenice.

Areál tvoří tři objekty, dva apartmány a stodola, určená k zábavě a sportu.

Apartmány vznikly citlivou rekonstrukcí původního domu (apartmán č. 1) a vybudováním nového domu (apartmán č. 2) v místě bývalé zemědělské usedlosti.

Celý areál tvoří samostatně stojící uzavřený oplocený celek.

Jednotlivé budovy jsou obklopeny velmi pěknou udržovanou zahradou s parkovou úpravou a mnoha zákoutími, která lákají k příjemnému posezení a odpočinku.

Z oken i teras s posezením u každého domu je nádherný výhled do okolní krajiny, kterému dominuje na protějším svahu soubor usedlostí s kapličkou se zvonicí a na vzdálenějším kopci pak Mikulčin vrch a sjezdovka Myšáčka. Z celého areálu pak je krásný panoramatický výhled nejen na samotnou obec Vápenice, ale i na sousední obec Starý Hrozenkov či nedalekou Žítkovou a dále na horizontu až na Slovensko.


Apartmány

Pobyt v našich apartmánech Vám umožní prožít nezapomenutelné a ničím nerušené chvíle v přírodě, v klidném prostředí CHKO Bílé Karpaty!

Orientační ceny za pronájem pro jednu osobu a noc jsou uvedeny níže. Uvedené ceny platí při obsazenosti apartmánu č. 1 minimálně dvěma osobami na tři noci, a v případě apartmánu č. 2 platí při obsazenosti minimálně pěti osobami na tři noci. Celkovou (konečnou) cenu zjistíte prostřednictvím poptávkového/rezervačního formuláře, po doplnění přesného počtu ubytovaných osob a termínu pobytu. Podrobný ceník je k dispozici zde.


Naše nabízené služby k apartmánům

V případě, že si budete chtít v průběhu Vašeho pobytu zpestřit chvíle pohody a klidu, jsou Vám plně k dispozici naše doplňkové služby. Jednotlivé služby si objednáte v místě ubytování a uhradíte až na konci pobytu!

Stodola
(Stolní fotbálek, Ping-Pong)


Pronájem stodoly včetně zařízení (Ping-Pong, stolní fotbálek, úschovna kol a lyží atd).

Posezení s venkovním ohništěm a krbem

Příjemné a klidné venkovní posezení ve stínu pod ořechem, s nádherným výhledem do krajiny. K apartmánu zdarma!

Finská sauna (k dispozici v apartmánu č. 2)


Sauna jako dokonalé místo pro obnovení sil a načerpání nové pozitivní energie.
Nejenom na fotografiích to u nás vypadá skvěle!

Okolí apartmánů Vám umožní snadno rozšířit Vaši sbírku cestovatelských fotografií.
Hodnocení hostů


Google


Pavel Menšík
Pavel Menšík
2. Duben, 2021.
Ověřená
Úžasné místo pro dovolenou, moc příjemný a klidný pobyt v útulném apartmánovém domečku s krásnou zahradou. Místo, které vás dokonale nabije pozitivní energií :-).
Jitka Vavřínková
Jitka Vavřínková
31. Srpen, 2019.
Ověřená
Hezké ubytování, příjemné posezení pod ořechem u stodoly...náročný terén pro kočárek, ale úžasný výhled :-). Nádherná příroda! Ochotný a vstřícný majitel.
Michal Kriška
Michal Kriška
2. Červen, 2017.
Ověřená
Naprosto skvělé, ve srovnání se vším co jsme poznali, je to maximálně pohodové ubytko

MegaUbytko


Děkujeme za Vaše hodnocení!